-
Dil Seçiniz Kur Seçiniz
Yurtdışı Sipariş

Sipariş Bilgileri
Yurtdışı siparişlerinizde iletişim bilgileriniz önem arz etmektedir. Siparişinizi oluştururken Alıcı ismi, Telefon, e-posta ve açık adresinizin doğru olduğundan emin olduktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat
Yurtdışı gönderimlerinde anlaşmalı kargomuz, Avrupa ülkelerine 2-4 iş günü, diğer ülkelere ise 3-7 iş günü içerisinde teslimat sağlamaktadır.

Kargo Ücreti
Kargo ücreti, ülkelere göre değişmektedir. Ürünlerinizi sepete attıktan ve adres bilgilerinizi girdikten sonra en son aşamada kargo tutarı sepetinize yansıyacaktır. 


Ödeme
Yurtdışından yapılan işlemlerde sipariş tamamlandıktan sonra mail adresinize gelen bilgilere havale yapıldıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır. Yurtdışı siparişlerinizde sadece Western Union yada Moneygram ile ödeme yapabilirsiniz, ödeme işlemi yapıldıktan sonra size verilen kodu tarafımıza iletmeniz halinde teyit bilgisi sağlanıp siparişleriniz kargolanacaktır.

İade ve Değişim
Kişiye özel ürünlerde malesef iade kabul edilmemektedir. Değişim talep edilmesi durumunda alıcı-gönderici kargo masrafları tarafınıza yansıtılmaktadır.


Gümrük
Yurtdışından verilen siparişlerde nadirende olsa gümrük vergisi çıkma ihtimali vardır. Gümrük vergisi çıkması durumunda bu bedel tarafınıza aittir ve siparişinizin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk tarafınıza aittir.

Sipariş Takibi

Cihaz Seçimi

Merhaba, Ürünlerimizi cihazınıza uygun göstermek istiyoruz. Cihaz seçimini yaparak daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Cihazınızı listede bulamadıysanız sipariş esnasında marka modeli not olarak belirtiniz.
Whatsapp Sipariş