-
Dil Seçiniz Kur Seçiniz
İade ve Değişim

İADE

qapcase.com üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerde, ürün size özel üretilmiş olup belirtilen sorun firmamız tarafından kaynaklanmamış ise Kişiye Özel Ürün üretim yönetmeliği uyarınca iade hakkınız bulunmamaktadır. Diğer durumlarda iade işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0 544 727 22 73  numaralı telefondan qapcase.com Müşteri Destek Hattını aramanız ya da info@qapcase.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebinizle ilgili qapcase.com Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturası ile birlikte ambalajı hasar görmemiş şekilde Mng Kargo ile ücretini ödeyerek (Havale yaparak) geri gönderebilirsiniz. Uluslararası siparişlerde iade amaçlı gönderilerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. (Ürün içinde Fatura bulunamadıysa e-posta adresinizi kontrol etmelisiniz.)

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde qapcase.com’un size belirttiği iade adresine yollamanızı rica ederiz.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
  • Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Telefon, fotoğraf makinesi, oyun konsolları gibi taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazların ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkartılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe ve sıvı teması olmamalıdır.

DEĞİŞİM

qapcase.com üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerde, ürün size özel üretilmiş olup belirtilen sorun firmamız tarafından kaynaklanmamış ise Kişiye Özel Ürün üretim yönetmeliği uyarınca değişim hakkınız bulunmamaktadır. Diğer durumlarda iade işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0 544 727 22 73  numaralı telefondan qapcase.com Müşteri Destek Hattını aramanız ya da info@qapcase.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. qapcase.com’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için  0 544 727 22 73  numaralı telefondan qapcase.com Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da info@qapcase.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. 

Değişim talebinizle ilgili qapcase.com Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanız ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Fatura arkasına “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi ürünü istediğinizi detaylı şekilde yazmanızı rica ederiz. 

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede Müşteri Destek Hattı aracılığıyla bildirilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz miktar varsa kesintileri yapıldıktan sonra ödeme şeklinize göre iade işlemi başlatılacaktır.

Sipariş Takibi

Cihaz Seçimi

Merhaba, Ürünlerimizi cihazınıza uygun göstermek istiyoruz. Cihaz seçimini yaparak daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Cihazınızı listede bulamadıysanız sipariş esnasında marka modeli not olarak belirtiniz.
Whatsapp Sipariş